EVENT FEST

Event Fest

Druhý ročník úspěšného festivalu zaměřeného na eventové trendy, inovace a novinky se uskutečnil v pátek 29. 3. 2019 v prostorách vysočanské Pragovky a nabídl návštěvníkům EXPA 130 vystavovatelských expozic na ploše 6000 m2 v segmentech venues, program, technologie, catering, agentury a služby. Event Festu se zúčastnilo přes 1300 profesionálů zaměřených na event marketing z řad agentur, lokací, dodavatelských firem a také korporátních zadavatelů. Celodenní KONFERENCE se zahraničními speakry se zúčastnilo 150 osob a měli možnost si poslechnout prezentaci například od vlastníka a šéfredaktora nejoceňovanější holandské event-media platformy Sjoerda Weikampa.

Speakeři

Beatrix Mourer

Magic Garden, majitelka, kreativní ředitelka

Jak vybudovat nejkreativnější francouzskou eventovku

Beatrix Mourer

Profil

Spoluzakladatelka Magic Garden (1998), kreativní a umělecká ředitelka všech kampaní produkovaných agenturou, mezi něž patří například Samsung LifeChanger Park (první zábavní VR park na světě), 100. výročí francouzského leteckého průmyslu na na Champs-Elysées nebo mezinárodní oslava 70. výročí vylodění v Normandii.

Je také členkou představenstva L'Evenement - asociací francouzských eventových agentur.

Byla zvolena za nejlepší kreativní ředitelku osobností roku v rámci European Best Event Awards 2014, za design a scénografii v  roce 2015 v rámci heavent Awards a obdržela více než 80 francouzských či evropských ocenění.

V letech 2014 a 2016 získala také dvakrát ocenění European Best Event Awards.

Sjoerd Weikamp

EventBranche.nl, majitel a šéfredaktor

#EventTrends2019

Sjoerd Weikamp

Profil

Sjoerd Weikamp (39) je vlastníkem a šéfredaktorem nejoceňovanější holandské event-media platformy EventBranche.nl. Každý rok publikuje #EventTrends, ve kterých se snaží přinést přehled o tom, jakým směrem se bude eventový průmysl ubírat - kde jsou výzvy a příležitosti. Pro tento rok EventBranche.nl stanovil jako 3 z 20 trendů pro rok 2019 témata: "Say bye to the Stage", "Influencereventmarketing" a "Events as a trustworthy motor for your Branding-campaign".

Dívá se ale také na příležitosti v eventovém businessu. "Síla eventmarketingu v rámci velkých sociálních témat, to bude moje číslo jedna. Demonstrujeme, vyřváváme jeden na druhého, používáme televizní pořady nebo sociální média, abychom naše diskuse více oživili ... ale proč nepoužívat životní sílu? Dát lidi dohromady, dovolit jim na sebe vzájemně působit, inspirovat je novými nápady, změnit svět ... Pevně věřím, že náš business v roce 2019 poroste nad rámec marketingu a obchodní komunikace. Samozřejmě vám přineseme ty nejlepší nápady a příklady přímo ze srdce live marketingu, stejně jako inspiraci pro vás všechny na EventFestu 29. března. Pevně věřím v sílu event marketingu a live komunikace jako nejsilněšího nástroje v komunikačním mixu a ukážu vám proč na těch nejlepších příkladech," říká Sjoerd Weikamp, jehož společnost vyhrála Best Event Awards za Gouden Giraffe Event Awards - holandské ocenění za nejlepší event marketingovou a live komunikaci v Nizozemsku: youtu.be/M5CcB-vGZE8

"Máte-li nějaké dotazy, dejte mi prosím vědět a já se na ně pokusím odpovědět nebo vám je sdělím osobně v Praze 29. března."

Ilaria Granato

ADCGroup, business development manager

Bea World Festival - inspirujte se nejlepšími světovými eventy

Ilaria Granato

Profil

Ilaria se narodila se v Římě v roce 1985 a v 21 letech se přestěhovala do Paříže. Získala magisterský titul v oboru komunikace na Université Sorbonne Nouvelle. Ve francouzském hlavním městě začala svou kariéru organizováním lékařských konferencí. V roce 2011 nastoupila do týmu Cristal Festival jako country manažer pro Itálii. O dva roky později se vrátila do svého rodného města a začala své dobrodružství spojené s Bea World. Za posledních šest let je Ilaria manažerem obchodního rozvoje tohoto mezinárodního eventového festivalu, rozhodujícím způsobem přispívá k popularitě a zvyšujícímu renomé evetových cen, které se v rámci BEA udělují. A i díky tomu se BEA stala důležitým měřítkem ve světě event marketingu a live komunikace.

Jan Kubinec

Česká eventová asociace, předseda

Představení shortlistovaných prací Výročních cen ČEA

Jan Kubinec

Profil

Po studiu na VŠE nastoupil do společnosti ACNielsen, kde pečoval o mezinárodní zákazníky. V 90-tých letech tak byl jedním z průkopníků Category Managementu ve střední a východní Evropě. Následně 10 let pracoval na různých pozicích v marketingu a obchodu Plzeňského Prazdroje a je podepsán pod řadou reklamních kampaní a eventů.

Od roku 2010 má na starost rozvoj pronájmové divize společnosti AV MEDIA, jedné z největších středoevropských společností, poskytující služby v oblasti audio-vizuálních řešení pro eventy. Po transformaci firmy od loňského roku zastává funkci výkonného ředitele AV MEDIA EVENTS, a.s.

Posledních několik let se aktivně věnuje kultivaci českého eventového trhu. Mezi tyto aktivity patří i spoluzaložení České eventové asociace, jejímž je v současnosti předsedou.

Martin Kotek

AVRAR, prezident

Zapojení VR a AR v event marketingu

Martin Kotek

Profil

Poradce, mentor a aktivní iniciátor spolupráce akademického, privátního a veřejného sektoru v oblasti digitalizace.

Ředitel konference Czech VR Fest, zakladatel a prezident Asociace virtuální a rozšířené reality a vedoucí Centra pro digitalizaci a vzdělávací technologie při ČVUT CIIRC.

Eva Veisová

Executive Director, ředitelka Ipsos UU - divize zaměřené na kvalitativní výzkumy a insighty

Spotřebitelské trendy pro rok 2019

Eva Veisová

Profil

Eventy musí nebo by měly být ruku v ruce se spotřebitelskými trendy. Pohled výzkumné agentury Ipsos na aktuální trendy chování vašich zákazníků či potenciálních zákazníků.

Eva Veisová - Eva se v oblasti výzkumu trhu pohybuje již více než 20 let a má bohaté zkušenosti s kvalitativním i kvantitativním výzkumem ve většině výzkumných oblastí (např. FMCG, finance, retail, IT, telekomunikace, automotive). Působí jako facilitátorka workshopů, moderátorka a konzultantka. Působí jako lektorka výzkumu trhu na Karlově univerzitě, Západočeské univerzitě v Plzni a VŠE v Praze. Před nástupem do Ipsosu byla ředitelkou Synovate ČR a SR a byla i předsedkyní Sdružení agentur pro výzkum trhu SIMAR. Eva má doktorský titul v oboru Sociologie se specializací na metodologii výzkumu z Univerzity Karlovy v Praze.

Andrea Faflíková

LEGO Group, Senior Brand Relations & Events Manager

Eventy v LEGO Group - vyhodnocení jejich efektivity v rámci marketingového mixu

Andrea Faflíková

Profil

V LEGO Group má na starosti nastavení strategie PR, korporátní komunikace & Eventů pro region Ruska, Střední Evropy, Blízkého Východu a Afriky (REEMEA). Před nástupem do LEGO Group byla zodpovědná za vedení společnosti Junior Football, jejímž cílem bylo podporovat mládežnický fotbal v České republice a vedla divizi korporátní komunikace v agentuře Euro RSCG / Havas, kde byla později zodpovědná za marketing, PR a interní komunikaci.

Radka Vondrašová

KKCG, marketing specialist

Event jako inspirace

Radka Vondrašová

Profil

Radka Vondrašová pracuje jedenáctým rokem v mezinárodní skupině KKCG, která patří jednomu z nejúspěšnějších českých podnikatelů Karlu Komárkovi. Je zodpovědná za eventy na nejvyšší úrovni, které se vyznačují výjimečnou kreativitou, bezchybnou logistikou, propracovaným zvacím procesem stejně tak jako absolutním důrazem na každý detail akce. „Inspirace je důležitou součástí každého eventu. Vždy dbáme na vzájemné propojení jednotlivých součástí akce: od kreativního nápadu, který co nejlépe vystihuje její obsah, až po lokaci a hosty, kterým je event určen. Často se staráme o hosty z nejvyšších pater byznysu, kteří jsou zvyklí na vysoký standard,“ popisuje práci, která je pro ni i významnou životní náplní. Často čerpá ze svých předchozích zkušeností. Před nástupem do korporátního světa totiž pracovala více než deset let v pražských divadlech. Tady uplatnila jak svoji kreativitu, tak své vzdělání z DAMU, kde vystudovala divadelní produkci. Ve svém příspěvku se zaměří jak na nejlepší nápady, které měla možnost realizovat, tak na praktickou část své práce. Ta spočívá v efektivní spolupráci s agenturou, ale také v detailní přípravě akce uvnitř KKCG, kde je kladen důraz především na servis pro hosty jak při lokálních, tak i mezinárodních special eventech.

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

Action Park

www.ActionPark.cz

Airwaynet

www.airwaynet.cz

ALMIRO hospitality s.r.o.

www.almirohospitality.com

Alternaut – virtuální realita pro každou akci

www.alternaut.cz

Amande Hustopeče s.r.o.

www.amandehotel.cz

Aquapalace Hotel Prague

www.aquapalacehotel.cz

Aquarel CZ a.s.

www.aquarelcz.cz

Arcade Hry

www.ArcadeHry.cz

Audiolight service s.r.o.

www.audiolightservice.cz

Bablfuk

www.bablfuk.cz

Bar and cocktail catering

www.baccatering.cz

BlackDog Foodtruck

www.blackdogs.cz

Borovka / Borovkarental

www.borovka.cz, www.borovkarental.cz

BOTANICKÁ ZAHRADA HL. M. PRAHY

www.botanicka.cz

Bricks 4 Kidz

www.bricks4kidz.cz

BUFF® multifunkčné šatky a kšiltovky

www.buff.cz

Cafeface

www.cafeface.cz

Catalyst Czech Republic

www.catalystteambuilding.cz

Česká eventová asociace z.s.

www.c-e-a.cz

Český catering

www.ceskycatering.cz

CHATEAU MCELY, SPA HOTEL & FOREST RETREAT

www.chateaumcely.cz

Chefparade škola vaření

www.chefparade.cz

Cleverlance

www.cleverlance.com/en

CMKarting

www.cmkarting.cz

CPI Hotels / Clarion Congress Hotel Prague ****

cpihotels.com

CREATIVE PRO Group

www.creativepro.agency

CREATIVE PROSPECTIVE

www.creativeprospective.sk

Cryptomania s.r.o.

www.cryptomania.cz

Cubex Centrum Praha

www.cubexcentrum.cz

Dance Models

www.dancemodels.cz

Drawetc

www.drawetc.com

DreamLab

www.dreamlab.cz

EasyEvent

www.easyevent.eu

Ehosteska s.r.o.

www.ehosteska.cz

EMACON

www.emacon.cz

Escape zone - mobilní únikové hry

www.escapezone.cz

Eterle

www.eterle.cz

Event Arena

www.eventarena.cz

event selection s.r.o.

www.eventselection.cz

Exposale - vše pro výstavy a kongresy

www.exposale.cz

Firemky Praha

www.firemkypraha.cz

FiremníAkce.cz

www.firemniakce.cz

FLYEVENT... and your events gonna be legendary!

www.flyevent.cz

Food Event, s.r.o.

www.foodevent.cz

Fotobedna.cz - unikátní fotokoutek

www.fotobedna.cz

FOTONAUT

www.fotonaut.cz

Frutiko Ovocné kytice

www.Frutiko.cz

FunMio s.r.o.

www.funmio.cz

GIFFY - fotokoutek nové generace

www.giffy.cz

Golf & Spa Resort Kunětická hora

www.grkh.cz

Happenee

www.happenee.com

HARD ROCK CAFE

www.hardrock.com/cafes/prague/

Horský resort Dolní Morava

www.dolnimorava.cz

Hotel Horizont

www.hotelhorizont.cz

Hotel Nautilus**** Tábor

www.hotelnautilus.cz/cs

Hotely Akademie

www.hotelyakademie.cz

Hradec Králové Region Convention Bureau

www.micehkregion.com

Hry a hlavolamy a KreativniAkce.cz

www.HryAHlavolamy.cz

IDSYS, s.r.o. + Simply-X

www.idsys.cz, www.simply-x.com

IMAGINATORIUM

www.imaginatorium.cz

IN CATERING

www.incatering.cz

Jan Hotels

www.janhotels.cz

Kafe na kolech

m.facebook.com/kafenakolech

King's Resort Rozvadov

www.kings-resort.com

L H Hotels & Resorts s.r.o.

www.lhhotels.cz

Laser-TRAP

Laser-TRAP.com

Le Palais Art Hotel Prague

www.lepalaishotel.eu

LEGENDY

www.legendy.cz

Lunchmeat studio

lunchmeat.cz/studio

Mama Shelter Prague

www.mamashelter.com/en/prague

Medievum

www.medievum.cz

Mek&Číz

www.mekaciz.cz

Ministerstvo světla

ministerstvosvetla.cz

Monster Race

www.monster-race.cz

Nafukovací hospody

www.nafukovacihospody.cz

Národní divadlo

www.narodni-divadlo.cz

Národní dům na Smíchově

narodnidumsmichov.cz

NFCP rental equipment s.r.o.

www.nfcp.cz

O2 universum

www.o2universum.cz

Offbeat Donuts

www.offbeatdonuts.cz

OREA HOTELS & RESORTS

www.orea.cz

Oslavín.cz

www.oslavin.cz

Oslí stezka.cz

www.oslistezka.cz

Park Mirakulum

www.mirakulum.cz

Party nábytek

www.partynabytek.cz

PLAYADY protože život je o radosti

www.playady.cz

PLAYzone

www.playzone.agency

Plzeňský Prazdroj a.s.

www.prazdrojvisit.cz

Polagraph

www.polagraph.cz

Pozitiv

www.pozitiv.cz

Pragovka Art District

www.pragovka.com

PRAGUE BOATS

www.prague-boats.cz

PRAGUE FOODIE EXPERTS

www.praguefoodieexperts.cz

Pražírna kávy

www.nordbeans.cz

Premium Eddie´s Barber

www.premiumeddiesbarber.cz

PRODANCE

www.prodance.cz

Profishot

www.profishot.cz

Pronajemautodrahy.cz

www.pronajemautodrahy.cz/cykloautodraha

Proseccolo

www.proseccolo.cz

REAL LIFE GAMING

thechamber.cz

RENTAL LIVE a.s.

rentallive.eu

Resort Svatá Kateřina

www.katerinaresort.cz

Ricard & Bonette - Driving Events & Incentives

www.ricardbonette.com

Safari Park Resort

www.safariparkresort.cz

SAMURAI SHOT

www.samuraishot.cz

Santini Garden

www.santinigarden.cz

SCREENRENTAL.EU

www.screenrental.eu

Simpleflow

simpleflow.io

SlidesLive - Profesionální natáčení konferencí

www.slideslive.com

Smybox karavan

www.smybox.cz

SoGo - Event Decoration

www.sogo.sk

Střecha Lucerny

www.strechalucerny.cz

SUPERSTANY.eu

www.SUPERSTANY.eu

Svítící písmena s.r.o.

www.sviticipismena.cz

Svítící-párty-nábytek.cz

www.svitici-party-nabytek.cz

T SERVIS

www.tservis.com

Ticketlive PRO s.r.o.

www.ticketlive.cz

TOI Now - plně autonomní řešení pro Vaši akci

www.toitoi.cz

Tommy's food truck

www.tommysfoodtruck.cz

TrapBox - mobilní únikové hry

www.trapbox.cz

Veletrhy Brno, a.s.

www.bvv.cz

VINAŘSTVÍ VALTICKÉ PODZEMÍ

www.valtickepodzemi.cz

Vysočina Convention Bureau

www.vysocina-konference.cz

Wander

www.iamwander.com

White Circus

www.whitecircus.cz

Wine Events - Grand Cru mezi Vašimi večírky

www.wine-events.cz

Žluté lázně

www.zlutelazne.cz

Action Park

Action Park je venkovní zábavní areál v Praze, který se specializuje na netradiční aktivity. Zaměřuje se zároveň na organizování firemních akcí jako jsou aktivní teambuildingy nebo podnikové dny.

Kontakty

605246405
marek@actionpark.cz
www.ActionPark.cz

Airwaynet

Pražský poskytovatel internetu se specializací na firemní garantované připojení a mnoha zkušenostmi pro zajišťování konektivity pro eventy a marketingovvé akce všeho druhu (indoor/outdoor).

Kontakty

605040454
filip.figala@airwaynet.cz
www.airwaynet.cz

ALMIRO hospitality s.r.o.

HOSPITALITY je plně vybavené mobilní zázemí o vnitřní kapacitě 36 a venkovní kapacitě až 80 hostů. Nabízí klimatizovaný interiér (75 m2), VIP salónek, plně vybavenou kuchyni i venkovní terasu. Nezávislost na zdroji elektrické energie a pitné vody umožní dostupnost i netradičních míst. Exkluzivní design a vybavení tak nabízí výjimečné mobilní zázemí pro širokou paletu nejrůznějších TOP událostí.

Kontakty

776573847
jan.metzl@almirohospitality.com
www.almirohospitality.com

Alternaut – virtuální realita pro každou akci

Chcete oživit firemní akci, ples nebo prezentaci na veletrhu? Zažijte virtuální realitu a neopakovatelný zážitek z podmořského světa nebo skoku z 80. patra. Alternaut vás v okamžiku vezme do jiné dimenze poznání i zábavy. Od vás potřebujeme jen místo a elektřinu – stánek je poskytován vč. zaškoleného personálu, dopravy, montáže a veškerého technického vybavení.

Kontakty

776669009
ahoj@alternaut.cz
www.alternaut.cz

Amande Hustopeče s.r.o.

Ubytování, konfenční prostory, jedinečné doprovodné programy s vinařskou tématikou, široká nabídka služeb přímo v hotelu – zážitková restaurace, pivnice, vinný sklípek,vinné wellness s vlastní produktovou řadou kosmetiky vstřícný personál

Kontakty

725474444
reditel@amandehotel.cz
www.amandehotel.cz

Aquapalace Hotel Prague

Místo pro Vaše setkání - ubytování v kategorii 4* - Superior + Executivní pokoje s nadst. vybavením. Konference - 11 samostatných sálů různé velikosti, možnost spojit v 1 velký sál pro 650 osob, program po skončení akce možné zpestřit využitím všech služeb a celého resortu. Restaurace ASTRA s celkovou kapacitou až 450 míst s možností rozdělení do 3 samost. částí. Aquapark + sauny, wellness a SPA

Kontakty

739489749
conference.mgr@aquapalacehotel.cz
www.aquapalacehotel.cz

Aquarel CZ a.s.

velkoformátový i maloformátový digitální tisk, komplexní služby na míru

Kontakty

603514121
jana.janouchova@aquarelcz.cz
www.aquarelcz.cz

Arcade Hry

Unikátní videoherna s více než 170 funkčními automaty poskytující i pronájmy strojků v zařízeních klientů.

Kontakty

602323112
info@arcadehry.cz
www.ArcadeHry.cz

Audiolight service s.r.o.

My v Audiolight service podnikáme v oblasti eventového a konferenčního průmyslu. Díky naší silné reputaci jsme často oslovováni klientelou s nejsložitějšími řešeními pro eventy a konference.
Naše služby překračují rámec běžně nabízených pronájmů audiovizuální techniky. Zajišťujeme spolehlivou technickou produkci, výrobu 3D návrhů, přípravu video obsahů a animací a dekorační práce. Jsme silný team.

Kontakty

774990743
holub.ales@audiolight.cz
www.audiolightservice.cz

Bablfuk

Netradiční balónkové instalace z balónků bublinového tvaru.
Proč zvolit zrovna balonkovou výzdobu?
Balonková instalace vám zaručí, že vámi pořádaná akce nepůjde přehlédnout. S balónky oživíte a zaplníte vizuálně každý prostor a navíc jsou neskutečně fotogenické, což ocení především nadšenci sociálních sítí.

Kontakty

773958813
olivera.rasetova@gmail.com
www.bablfuk.cz

Bar and cocktail catering

B&C catering je skupina gastro nadšenců z Hradce Králové, jejichž hlavním zaměřením jsou delikátní koktejly, kvalitní vína, kávy a destiláty.
Ve spolupráci se zkušenými kuchaři a cukráři připravují moderní i klasickou kuchyni. Mezi nabízené služby patří také degustace rumů a nezapomenutelná barmanská show!

Kontakty

736428199
info@baccatering.cz
www.baccatering.cz

BlackDog Foodtruck

"Rent a truck" catering pod hlavičkou vyhlášené restaurace BlackDog (Praha, Beroun) nabízí cateringové služby na míru. Občerstvení na akci či pronájem trucku včetně kuchaře a obsluhy. Vhodné na teambuilding, firemní akce, svatby, privátní oslavy, občerstvení na akci, festival apod. Menu na míru, především však americká kuchyně - burgery, americké BBQ, tex-mex, čepované pivo, limo, teplé nápoje..

Kontakty

776822444
foodtruck@blackdogs.cz
www.blackdogs.cz

Borovka / Borovkarental

Jsme kreativní eventová agentura, za kterou stojí sehraný tým profesionálů. Kompletně se postaráme o Vaši firemní akci, audiovizuální show, festival nebo svatbu.
Přinášíme novinku na trhu - Borovka-Rental.cz - eshop plný techniky a inventáře.

Kontakty

724760650
david@borovka.cz
www.borovka.cz
www.borovkarental.cz

BOTANICKÁ ZAHRADA HL. M. PRAHY

Botanická zahrada nabízí kromě poučení a odpočinku také možnosti pronájmů nevšedních lokací pro soukromé i firemní akce. Večírek v exotické džungli nebo uprostřed vinohradu s výhledem na panoráma Prahy? Překvapte své klienty
jedinečným programem na pozadí rozkvetlé zahrady, romantické vinice sv. Kláry či v tropickém skleníku Fata Morgana. Atraktivní areál zahrady umožňuje pořádání rozmanitých akcí

Kontakty

736621723
zuzana.cervenkova@botanicka.cz
www.botanicka.cz

Bricks 4 Kidz

Ať už hledáte zábavu na vánoční večírek, nebo na jakoukoliv jinou firemní akci, Bricks 4 Kidz představuje ideální řešení! Díky kostičkám LEGO®, které si oblíbili kluci i holky všech věkových kategorií, bude o zábavu pro Vaše děti postaráno.

Kontakty

602382114
mleschova@bricks4kidz.com
www.bricks4kidz.cz

BUFF® multifunkčné šatky a kšiltovky

Produkty zn. BUFF®, zejména customizované multifunkční šátky, čepice, kšiltovky, čelenky vhodné pro každou eventovou událost.

Kontakty

602370811
buffcz@gmail.com, elcon@elcon.sk
www.buff.cz

Cafeface

Cafeface Vašemu eventu přidá tvář. A to doslova. Na kvalitně připravenou kávu Vám vytiskneme téměř cokoliv - fotku, obrázek nebo logo a to vše v reálném čase a potravinářské kvalitě. Prostě se vyfotíte a za minutku máte svou fotku na capuccinu :)

Kontakty

724787181
rezabek@funcatering.cz
www.cafeface.cz

Catalyst Czech Republic

Jsme skupina kreativců, která neustále tvoří a vymýšlí nové teambuildingové aktivity pro korporátní klienty ze všech koutů světa. Pražská pobočka Catalystu Czech Republic funguje pod záštitou renomované eventové agentury Maxin PRAGUE. Naší největší výhodou je celosvětově uznávaná síť Catalyst Global.

Kontakty

724211348
radka@catalystteambuilding.cz
www.catalystteambuilding.cz

Česká eventová asociace z.s.

Chceme aktivně napomáhat růstu a rozvoji profesionálních standardů na trhu služeb v oblasti event marketingu, aby tyto standardy dosahovaly evropské úrovně.

Kontakty

602167442
marketa.jurankova@c-e-a.cz
www.c-e-a.cz

Český catering

Zajišťujeme prvotřídní cateringové služby. Postaráme se o vaše hosty jako o vlastní. Vaříme přímo na místě, dovezeme si všechno potřebné a doladíme jídlo i dekorace s ohledem na povahu akce

Kontakty

602792222
zemanova@ceskycatering.cz
www.ceskycatering.cz

CHATEAU MCELY, SPA HOTEL & FOREST RETREAT

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro eventy, svatby i netradiční firemní setkání. Interiér a 24 pokojů jsou vybaveny s maximální péčí a důrazem na každý detail. Restaurace Piano Nobile servíruje sezónní á la carte menu s použitím vybraných surovin převážně od místních dodavatelů. Blahodárný odpočinek si vychutnáte v lázních MCELY BOUQUET SPA.

Kontakty

739073300
events@chateaumcely.com
www.chateaumcely.cz

Chefparade škola vaření

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přinášíme lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času. Nabízíme kurzy vaření, teambulidingové akce, pronájmy, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, vaření pro turisty.

Kontakty

720344205
firemniakce@chefparade.cz
www.chefparade.cz

Cleverlance

Cleverlance se zabývá rozsáhlým IT vývojem a v jeho rámci implementuje AR/VR řešení do reálných projektů firem z oblasti bankovnictví, automotive, energetiky atd.

Kontakty

777929409
milan.mitosinka@cleverlance.com
www.cleverlance.com/en

CMKarting

MOTOKÁRY / CATERING / KONFERENCE
Pokud chcete účelně a na jednom místě spojit práci a zábavu a potěšit tak své zaměstnance či obchodní partnery, pak jsou pro vás prostory CMK ideální volbou.

Pro tyto účely je vám k dispozici:

Projekční technika
Ozvučovací technika
Dva oddělené salónky
Lounge
Smart wall

Kontakty

774026513
zoubek@cmkarting.cz
www.cmkarting.cz

CPI Hotels / Clarion Congress Hotel Prague ****

ubytovací a konferenční služby

Kontakty

724373349
l.prochazka@cpihotels.com
cpihotels.com

CREATIVE PRO Group

CREATIVE PRO (CZ) je členem CREATIVE PRO Group, která tvoří síť Live komunikačních a fullservisových event marketingových agentur ve střední Evropě. Díky svému dlouhodobému působení na trhu patří mezi lídry v event a live marketingu v České republice. I díky těmto zkušenostem dokáže klientům pomáhat tvořit a naplňovat strategie, angažovat cílové skupiny a hlavně dosahovat měřitelných výsledků.

Kontakty

421911269504
cervenakova@creativepro.agency
www.creativepro.agency

CREATIVE PROSPECTIVE

CREATIVE PROSPECTIVE, nejnovější člen CREATIVE PRO group, se zaměřuje na vývoj a distribuci inovačních technologií a novinek na eventovém trhu. Přináší nový rozměr zábavy a zážitků a klientům nabízí portfolio světových produktů, které dokáže přizpůsobit lokálnímu trhu. Tento rok společnost na Event Fest přináší Matrix Photo, které je nejnovějším světovým trendem v oblasti zážitkové fotografie.

Kontakty

421911269504
cervenakova@creativepro.agency
www.creativeprospective.sk

Cryptomania s.r.o.

Chytrá zábava. Uprostřed města, v lese, na firemním večírku nebo třeba na vaší konferenci. Propracované šifry s možností zásadního rozvojového, vzdělávacího či marketingového přesahu. Opravdová výzva a netriviální hlavolamy. Vše poskládáno do programů, ve kterých hraje hlavní roli týmová kreativita, sdílení nápadů, motivace a efektivní komunikace. Přesně to je Cryptomania.

Kontakty

720737390
ludek.hrncir@gmail.com
www.cryptomania.cz

Cubex Centrum Praha

Cubex Centrum Praha je nový multifunkční prostor, který se nachází v Praze, na Pankráci. Díky unikátnosti a variabilitě jeho interiérů je ideální jak pro firemní prezentace, kongresy, konference a školení, tak pro hudební a filmové eventy, plesy, gala večeře a mnoho dalších. Cubex nabízí až 8 sekcí, 4 foyer a 2 bary. Jeho celková kapacita je 1 200 osob, s největším sálem až pro 1 000 účastníků.

Kontakty

775343243
bernardova@cubexcentrum.cz
www.cubexcentrum.cz

Dance Models

Jsme produkce, která vytváří kreativní možnosti pro různé firemní akce. Spolupracujeme s předními choreografy a tanečníky na českém trhu a tvoříme choreografie na míru projektům. Náš tým je složen z tanečnic se zkušenostmi s mnoha tanečními styly, proto jsou vystoupení zpestřením vaší akce, zábavou i ojedinělým uměleckým zážitkem.
KONFERENCE I VEČÍRKY I PŘEHLÍDKY I ROADSHOW I OPENINGY I FESTIVALY

Kontakty

775656756
andrea@dancemodels.cz
www.dancemodels.cz

Drawetc

Full-servisové a vizuální studio specializované na eventové aktivity, fotorealistické airbrushe, ilustrace, storyboardy, masivní fotografickou postprodukci, komix, animaci, nová média a grafický design.

Kontakty

739 077 221 / 730 154 505
mariana@drawetc.cz, lucie@drawetc.cz
www.drawetc.com

DreamLab

DreamLab nabízí produkty z oblasti interactive entertainment. Vyberte si pro váš večírek inovované FOTOATRAKCE, VIRTUÁLNÍ SIMULÁTORY a další INTERAKTIVNÍ zábavu. Hry i výsledné fotografie můžou obsahovat Vaše logo, jméno či produkt. Zjistěte více na www.dreamlab.cz.

Kontakty

739019120
bara.jaksova@xlab.cz
www.dreamlab.cz

EasyEvent

registrace, check-in, aplikace

Kontakty

608956535
lukas.skuhravy@nausus.cz
www.easyevent.eu

Ehosteska s.r.o.

Společnost EHOSTESKA poskytuje profesionální služby v oboru zajišťování hostesek a promotérů na různorodé akce již od roku 1996 v Praze, České republice a také v zahraničí. Díky bohatým zkušenostem a stabilnímu zázemí vám nabízíme kvalitní a flexibilní servis.
Náročnější společenské akce a dlouhodobé projekty zajistíme včetně logistiky a supervize. Naše hostesky dodají vašim akcím tvář!

Kontakty

734384865
katerina.drabkova@ehosteska.cz
www.ehosteska.cz

EMACON

Emacon je moderní eventová a marketingová společnost s 19 letou praxí, s důrazem na moderní technologie a nové trendy, inovativní zpracování eventů a skvělé kreativní koncepty.

Zároveň nabízíme služby v oblasti AV segmentu pro agentury či přímo pro korporátní klientelu (od návrhu, zajištění obsahu, až po realizaci) a v neposlední řadě, jsme specialisté na technologii video přenosů.

Kontakty

724194153
tomas.zelenka@emacon.cz
www.emacon.cz

Escape zone - mobilní únikové hry

CO JE MOBILNÍ ESCAPE?
Naše unikátní a originální řešení, jakým je mobilní escape, nám umožňuje zprostředkovat vám únikovou hru, kdekoliv si budete přát. Mobilní escape přivezeme kamkoliv po České republice, nainstalujeme venku i uvnitř a klidně si můžete objednat víc escape najednou.

Kontakty

777556551
info@escapezone.cz
www.escapezone.cz

Eterle

Půjčovna nevšedního nábytku, dekorací a porcelánu v různém stylu od vintage z 30. až 80. let, přes industriál až po moderní.

Kontakty

604280759
Info@eterle.cz
www.eterle.cz

event selection s.r.o.

Prodej a pronájem eventových platforem CREATIVE PRODUCTS, nafukovacích stanú X-GLOO a OFYR, výhradní distributor a dovozce pro ČR a SR Creative Products, X-gloo, ofyr.

Kontakty

606060022
peter@eventselection.cz
www.eventselection.cz

Exposale - vše pro výstavy a kongresy

Našim klientům nabízíme kompletní servis, od kreativního grafického designu až po výrobu a realizace výstavních expozic a technického zajištění kongresů a eventů. Nabízíme nejen špičkovou úroveň služeb a profesionalitu, ale také kreativní a nadšený přístup ke každému projektu. Věříme, že toto je tajemství úspěšné prezentace.

Kontakty

777725140
martin.bilek@exposale.cz
www.exposale.cz

Firemky Praha

Dodáváme zábavní aktivity na všechny druhy akcí pro malé i velké firmy, veřejnost i soukromé osoby. Nabízíme vlastní jedinečné aktivity. Abychom zajistili jedinečnost našich aktivit, řadu z nich vlastnoručně vyrábíme.
Sledujeme trendy na trhu eventů, naše aktivity pravidelně inovujeme.
Z každého eventu uděláme zábavnou akci a na vyžádání obrandujeme aktivity firemními logy.

Kontakty

728639437
lenka.zemankova@vivea.cz
www.firemkypraha.cz

FiremníAkce.cz

Portál FiremniAkce.cz se stává unikátním nástrojem pro plánování Vašich firemních a společenských akcí. Nakonfigurujte si svůj event, poptejte volné kapacity či služby nebo se jen inspirujte v redakční části.

Kontakty

777226603
vajnarova@firemniakce.cz
www.firemniakce.cz

FLYEVENT... and your events gonna be legendary!

Můžete můžete mít obyčejnou svatbu, firemní akci nebo party..., ale nemusíte...!
LET RYBOU - unikátním horkovzdušným balónem. RETROJÍZDY - spanilé jízdy v historických vozech značky Citroën. ŠAPITÓ - obří plátěný stan s arkádami na pořádnou party.

Kontakty

608832989
mensikt@seznam.cz
www.flyevent.cz

Food Event, s.r.o.

Připravujeme originální zážitky spojené s gastronomií. Kulinářské teambuildingy, festivaly, fooud tour, cateringy na míru, food trucks, historické hostiny, gurmánské zájezdy do zahraničí, školy vaření atd. Spolupracujeme s restauracemi, špičkovými kuchaři, bloggery, zapálenými amatéry, máme databázi unikátních lokací, k danému tématu sestavíme i doprovodný program. Pracujeme pro vás s chutí!

Kontakty

776312538
info@foodevent.cz
www.foodevent.cz

Fotobedna.cz - unikátní fotokoutek

Unikátní fotokoutek, ve kterém dotykem změníte pozadí i popředí.

Kontakty

604110334
jakub.omrt@rozumimepr.cz
www.fotobedna.cz

FOTONAUT

Fotonaut je jednoduše fotobudka. S fotobudkami, které znáte z metra na focení pasových fotografií, má ale pramálo společného. Fotonauta jsme vytvořili úplně od základů a moderně, aby mohl snadno cestovat po akcích a bavit vás. Takže žádné obrovské monstrum, žádná toporná krabice ani nemoderní vzhled. Jen čistý design, profesionální fotografie a okamžitý tisk.

Kontakty

608530900
dominik@fotonaut.cz
www.fotonaut.cz

Frutiko Ovocné kytice

Originální občerstvení na firemní akci či školení - ovocné kytice Frutiko, ovoce v belgické čokoládě, muffiny či sušenky s logem společnosti a další netradiční dobroty. Frutiko nabízí také firemní dárkové koše a jedlé dárky pro obchodní partnery, klienty i zaměstnance. Klademe důraz na kvalitní čerstvé ingredience, ruční výrobu a perfektní design.

Kontakty

721201124
klara@frutiko.cz
www.Frutiko.cz

FunMio s.r.o.

Máme pro Vás firemní a soukromé akce v netradičních prostorách. Na jachtách, v soukromích vlacích, v letadlech a limuzínách Vaše eventy ožijí. Ať už pořádáte roadshow, teambuilding, večírek, konferenci, incentivu zaměstnancům nebo úplně jinou akci máme pro Vás nápady. Akce pořádáme v ČR i po celém světě.

Kontakty

723329779
eliska@funmio.cz
www.funmio.cz

GIFFY - fotokoutek nové generace

Fotokoutek je dnes standard na většině akcí, ať už jsou to plesy, večírky, konference, festivaly, oslavy nebo sportovní akce. Ale už to začíná být nuda. Jak se odlišit a ukázat něco nového a neokoukaného? Lámat hlavu si s tím nemusíte, přesně proto je tu GIFFY.

Kontakty

723391800
ondrej@themedia.cz
www.giffy.cz

Golf & Spa Resort Kunětická hora

Unikátní projekt multifunkčního resortu, mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Resort se může pochlubit jedním z nejkvalitnějších mistrovských golfových hřišť v ČR, překrásnou letní terasou, prostornou restaurací s krbem, velkými kongresovými sály, dostatečnou ubytovací i parkovací kapacitou, tenisovou halou, posilovnou, sportovní klinikou a saunovým světem rozděleným na veřejnou a privátní část.

Kontakty

602516856
pavel.krejcik@grkh.cz
www.grkh.cz

Happenee

Happenee - plánování eventů jednoduše a chytře!
Jednoduchá eventová platforma All-In-One (EMS) určená organizátorům interních či externích akcí všech velikostí, která nabízí kompletní zvací proces včetně platební brány, check-in včetně tisku štítků, interakci s účastníky pomocí mobilní a webové aplikace, reporting, jednoduchou administraci pro organizátory a mnoho dalšího..

Kontakty

724723122
zdenek.hesoun@happenee.com
www.happenee.com

HARD ROCK CAFE

Hard Rock Cafe Praha nabízí prostory pro konání akcí s kapacitou až 800 hostů v unikátní lokalitě Starého města pražského.Nabízíme možnosti jak částečných tak exkluzivních pronájmů pro firemní večírky, korporátní eventy, kongresové eventy, teambuildingy, tiskové konference, a nebo glam rockové svatby. Hard Rock Cafe disponuje legendární sbírkou hudebních artefaktů od proslulých hudebních hvězd.

Kontakty

732438189
petra.hartova@hardrock.com
www.hardrock.com/cafes/prague/

Horský resort Dolní Morava

TOP horské středisko ČR. Nejširší nabídka outdoorových aktivit pro firemní akce. Luxusní 4* hotel s profesionálním kongresovým a gastro zázemím s kapacitou 350 osob. Nejlepší reference od TOP firem a event agentur již 7 let v řadě.
Co takhle slaňování ze Stezky v oblacích ve výšce 55 metrů nad zemí?

Kontakty

730588746
Drapal@dolnimorava.cz
www.dolnimorava.cz

Hotel Horizont

Poskytování hotelových a ubytovacích služeb v horském čtyřhvězdičkovém hotelu v Peci pod Sněžkou. Hotel je ideální pro pořádání firemních akcí. Disponuje 133 dvoulůžkovými pokoji, třemi apartmá, několika konferenčními prostory, z nichž největší má kapacitu 250 osob. Kvalitně vybavené wellness se saunou, vířivkou a vnitřním bazénem. Hotel má vlastní sportoviště.

Kontakty

776772643
akce@hotelhorizont.cz
www.hotelhorizont.cz

Hotel Nautilus**** Tábor

Boutique Hotel Nautilus nabízí ubytování ve 22 pokojích, čtyř různých kategorií. Nabízíme klimatizované a plně technicky vybavené konferenční prostory pro úspěšná jednání, malé konference, semináře a pracovní setkání. Oceňovaná restaurace Goldie je místem, kde se setkává obchod s potěšením. Zajistíme, aby Vám všechny Vaše schůzky, oslavy a večírky nadlouho utkvěly v paměti!

Kontakty

734749574
sales@hotelnautilus.cz
www.hotelnautilus.cz/cs

Hotely Akademie

nabídka ubytování, firemních akcí, školení, teambuilding, vinařství, spa, wellness

Kontakty

720958894
p.heisler@hotelakademie.cz
www.hotelyakademie.cz

Hradec Králové Region Convention Bureau

Hradec Králové Region Convention Bureau poskytuje podporu při plánování kongresových a podobných akcí, kompletní informace o kongresových a školicích prostorách a souvisejících službách v regionu, podporu a asistenci při výběru vhodného místa pro konání vaší akce, asistenci při přípravě doprovodných programů, organizaci prohlídkových cest, press a fam tripů.


Kontakty

702197657
merenusova@hradecko.eu
www.micehkregion.com

Hry a hlavolamy a KreativniAkce.cz

Programy na firemní večírky a jiné akce pro děti i dospělé. Hry a hlavolamy přináší inteligentní zábavu - mechanické hlavolamy, prostorové hry na logiku i kooperaci, soutěže, deskové hry, teambuilding. KreativniAkce.cz jsou výtvarné tvořivé aktivity vhodné zdaleka nejen na dětské akce a ušité na míru vašim potřebám. Umíme připravit i workshopy plné vůní - výroba vlastního harmonizačního parfému.

Kontakty

739452136
ptackova@rain.cz
www.HryAHlavolamy.cz

IDSYS, s.r.o. + Simply-X

Společnost IDSYS, s.r.o., ve spolupráci se společností Simply-X nabízí kompletní zajištění cashless řešení pro vaší akci, včetně kontroly vstupů, softwaru a veškerých platebních nošičů. (Vstupní terminály, kasy, platební terminály, informační tabule atd.)

Kontakty

724590366
jakub.decker@idsys.cz
www.idsys.cz
www.simply-x.com

IMAGINATORIUM

Pop-up mobilní únikové hry pro velké skupiny. Teambuildingy, vzdělávání skrz zážitky.

Kontakty

725032333
mirek.jirik@theroom.cz
www.imaginatorium.cz

IN CATERING

Gastronomická společnost IN CATERING group zajišťuje cateringové služby po celé ČR a v rámci EU, provozuje restaurace Sou100, Ristorante Fabiano a Café Empiria.

Kontakty

725568888
ludek.vocilka@incatering.cz
www.incatering.cz

Jan Hotels

Jan Hotels provozuje čtyři hotely v České republice: 4-hvězdičkové hotely Hotel Duo a Hotel Leonardo v Praze a dva další v Českém Krumlově, 5-hvězdičkový Hotel Růže a 4-hvězdičkový Hotel Old Inn.
Naše hotely se liší ve stylu, ale mají stejné principy vysokých standardů v oblasti pohostinství.

Kontakty

727818623
hom@janhotels.cz
www.janhotels.cz

Kafe na kolech

Přijďte k nám do mobilní kavárny stylizované do Citroënu HY z roku 1972 ochutnat výbornou výběrovou kávu. Dejte si k ní i něco sladkého, jako třeba domácí koláče, ovocné tartaletky, makronky a další. Na zahnání žízně nabízíme tradičně vyráběné cidery a limonády z jablečného moštu – bez umělých sladidel, barviv a konzervantů.

Kontakty

739071596
p.skala@kafenakolech.com
m.facebook.com/kafenakolech

King's Resort Rozvadov

ubytování 4* a 5* hotel (celková kapacita 386 pokojů), konferenční prostory až pro 1 500 osob (největší sál pro 1 000 osob v divadelním udpořádání, wellness and fitness centrum, možnost doprovodných programů

Kontakty

734232071
stepan.tichy@kings-resort.com
www.kings-resort.com

L H Hotels & Resorts s.r.o.

Hotely, ubytování, konferenční a kongresové akce, meetingy, restaurace, catering, wellness, outdoorové aktivity

Kontakty

774919131
jlukes@lhhotels.cz
www.lhhotels.cz

Laser-TRAP

MOBILNÍ Laserová Střelnice -- LASER Clay Pigeon Shooting -- Shooting Range TRANSPORTABLE -- Laser TRAP je velmi realistická hra lasersport, imitující opravdovou střelbu na asfaltové holuby ( olympijský TRAP )
Jde o ideální, efektivní a úžasnou zábavu pro vaše firemní akce, teambuiding, semináře, svatby, festivaly, výstavy, narozeninové i jiné večírky, kempování, rauty, dovolené atd.

Kontakty

603255027
info@laser-trap.com
Laser-TRAP.com

Le Palais Art Hotel Prague

Le Palais Art Hotel Prague, sídlící v budově postavené v roce 1841. Zakládáme si na osobním přístupu ke všem našem hostům v každém detailu.Nabízíme elegantní prostory pro vaše schůzky, konference či soukromá jednání. Gallery Meeting Room disponuje kapacitou až 80 účastníků. Exkluzivní atmosféra různých apartmánů je perfektní pro výjimečné akce do 30 osob.

Kontakty

732208221
barbora.jurova@lepalaishotel.eu
www.lepalaishotel.eu

LEGENDY

LEGENDY jsou největší automobilovou slavností v České republice, kde návštěvník může vidět více než 1000 unikátních exponátů na jednom místě včetně bohatého doprovodného programu. Firmám a vystavovatelům nabízíme možnost prezentace na míru, B2B, B2C, event v eventu, hospitality programy, loyality programy.

Kontakty

721401401
jitka@legendy.cz
www.legendy.cz

Lunchmeat studio

Kreativní studio zaměřené na digitální média, specializované na design, interaktivitu a uživatelský zážitek. Poskytujeme originální a inovativní řešení klientům a partnerům po celém světě.

Kontakty

724929541
mike@lunchmeat.cz
lunchmeat.cz/studio

Mama Shelter Prague

Mama Shelter funguje samozřejmě jako hotel, každý totiž po dlouhém dni potřebuje postel, ve které by spočinul, ale Mama je také ztělesněním naší ideální představy o pohostinnosti – je to prostě něco víc než jen minibar a peřina. Mama, to je svatyně, která se vám otevírá, oáza vibrující tím nekonečných ruchem, kterým žije město Praha.

Kontakty

733199999
jan.spacek@mamashelter.com
www.mamashelter.com/en/prague

Medievum

Specializujeme se na event management, kompletní realizace firemních a společenských akcí s důrazem na tématické programy.
Naším cílem je zprostředkovat klientům neopakovatelné chvíle, umožnit jim odpoutat se od každodenního spěchu.
Vymýšlíme poutavé příběhy, hledáme souvislosti s firemní kulturou a zejména plánujeme a pečujeme o každou akci do posledního detailu.

Kontakty

777164713
adela.prokopova@medievum.cz
www.medievum.cz

Mek&Číz

Mek&Číz (mac and cheese) macarony s čeradorou omáčkou.
Food truck který můžete potkat na food festivalech nebo si nás pozvat na soukromou akci.

Kontakty

721618133
vasek@mekaciz.cz
www.mekaciz.cz

Ministerstvo světla

výroba, prodej a pronájem osvětlovacích balónů a dekorací

Kontakty

777848511
jan@ministerstvosvetla.cz
ministerstvosvetla.cz

Monster Race

Vytvořili jsme pro Vás závody dálkově ovládaných modelů aut pohonem 4x4 a proporcionálním ovládáním. Zábava ale začíná u technologií, které možná znáte z dronů - FPV - First Person View nabízí možnost dívat se na závodní dráhu z pohledu řidiče auta.

Kontakty

724062313
info@fpv-race.cz
www.monster-race.cz

Nafukovací hospody

Nafukovacíhospody.cz - Váš dodavatel unikátních nafukovacích hospod, které z každé Vaší akce udělají nezapomenutelnou událost. Nabízíme hospody různých velikostí a to i s kompletním servisem, včetně zajištění obsluhy, baru a cateringu. 
Uspořádejte svou akci netradičně a udělejte dojem na své obchodní partnery či známé s naší nafukovací hospodou!

Kontakty

721119479
lukas@drinxit.cz
www.nafukovacihospody.cz

Národní divadlo

Představujeme společnou nabídku se společností PRAGUE FOODIE EXPERTS. Spojení gastro zážitku s divadelním představením. Zajistíme bezchybné služby v prostorách divadla o přestávce i po představení.

Kontakty

773204820
m.losmanova@narodni-divadlo.cz
www.narodni-divadlo.cz

Národní dům na Smíchově

Pronájem prostor Národního domu na Smíchově, ve kterém jsou tři velké sály, několik salónků a nová venkovní terasa. Ideální místo pro jakýkoliv event, koncert nebo filmové natáčení.

Kontakty

602591044
fejtkova@narodnidumsmichov.cz
narodnidumsmichov.cz

NFCP rental equipment s.r.o.

Pronájem cateringového vybavení

Kontakty

776609538
lukas@nfcp.cz
www.nfcp.cz

O2 universum

O2 universum bude sloužit jako moderní multifunkční centrum pro pořádání velkých mezinárodních kongresů a korporátních akcí. Největší sál s kapacitou až 4,5 tisíce osob bude rovněž využíván jako prostor pro pořádání středně velkých koncertů a sportovních utkání.

Kontakty

702230516
huberova@bestsport.cz
www.o2universum.cz

Offbeat Donuts

Offbeat Donuts dodají Vašemu eventu společně s luxusním chuťovým a vizuálním zážitkem také netradiční kapku magie, která vykouzlí každému úsměv na tváři! Donuty lze přizpůsobit individuálním požadavkům a představují tak ideální doplněk každé firemní akce, ale i dárek pro klienty, obchodní partnery a zaměstnance. Navštivte náš stánek a přijďte se přesvědčit na vlastní oči a chuťové pohárky!

Kontakty

602201931
anna.h@offbeatdonuts.cz
www.offbeatdonuts.cz

OREA HOTELS & RESORTS

OREA HOTELS & RESORTS, vyhledávaný hotelový řetězec se 13 hotely v těch nejatraktivnějších lokalitách České republiky – Praha, Brno, Krkonoše, Šumava, Vysočina, jižní Čechy, jižní Morava. Kromě komfortního ubytování nabízí konferenční kapacity až pro 1100 účastníků. Kongresy, konference, worshopy, teambuilding, sportovní hry, plesy, večírky a další eventy.

Kontakty

724501145
ondrej.viktora@orea.cz
www.orea.cz

Oslavín.cz

Hledáte místo či program na vaši oslavu? Naleznete na Oslavínu ...

Kontakty


info@oslavin.cz
www.oslavin.cz

Oslí stezka.cz

Zážitková oslí farma, oslí trekking

Kontakty

777973470
info@oslistezka.cz
www.oslistezka.cz

Park Mirakulum


Vlastní produkci můžete realizovat na našich loukách. Lze zde zbudovat velkou stage, velkokapacitní stany pro případ špatného počasí, cateringovou zónu či městečko s desítkami stánků.Louky jsou samozřejmě oddělené od zbytku provozu parku.Rádi připravíme další detaily akce šité na míru právě vaší společnosti!

Kontakty

721578320
tereza.imramovska@mirakulum.cz
www.mirakulum.cz

Party nábytek

Bohatý výběr nábytku a vybavení: stoly, ubrusy, židle, potahy na židle, pohovky, křesla, bary a barové sety, svítící nábytek, zahradní nábytek, stany, slunečníky, šatní štendry, paravany atd. Disponujeme vybavením v několika tisícovém množství, nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Klientům zajistíme plný servis včetně dopravy, instalace, montáže a přípravy.

Kontakty

777074019
info@partynabytek.cz
www.partynabytek.cz

PLAYADY protože život je o radosti

Vyvíjíme hry, únikové, venkovní šifrovací a teambuildingové. Máme robota, který
mluví, usmívá se, mrká a dělá lidem rafinovaného průvodce.

Jsme vzděláním technici a využíváme moderní technologie, ale inspirujeme se historií a uměním.
Věříme, že naše hry mají potenciál poskytnout lidem nové zážitky a zkušenosti na zajímavých místech.

Kontakty

604238269
martin.sedivy.cz@gmail.com
www.playady.cz

PLAYzone

Agentura s letitou historií, pohybující se ve světě moderních technologií a gamingu. Zapůsobte na publikum herní akcí na míru, zapojte do programu své akce nejnovější herní technologie a poskytněte svým hostům neopakovatelný zážitek a příležitost odpočívat a soutěžit v herním prostředí.

Kontakty

776187808
halla@playzone.cz
www.playzone.agency

Plzeňský Prazdroj a.s.

Plzeňský Prazdroj, a. s., je český pivovar založen roku 1842, který produkuje první pivo plzeňského typu, Pilsner Urquell. Plzeňský Prazdroj vás zve na jedinečné prohlídky. Poznejte autentická místa, kde se zrodila legenda Pilsner Urquell, nebo navštivte pivovar Gambrinus. Konferenční centrum, pivovarské sklepy, Šalandy, zážitkové programy, prodejny suvenýrů.

Kontakty

724617824
Adam.Hejtmanek@asahibeer.cz
www.prazdrojvisit.cz

Polagraph

Focení Polaroidem, půjčovna Polaroidů a Instaxů.

Kontakty

777717569
michal@polagraph.cz
www.polagraph.cz

Pozitiv

Live-streaming, výroba obsahu a odbavení akcí bez starostí. Přeneseme vše od webinářů až po globální eventy. Propojíme mezi sebou více míst, připojíme vzdáleného řečníka, odvysíláme obsah na sociální sítě. Vyrobíme videa, grafiku i animace a postaráme se o precizní odbavení při akci. Díky partnerství se společností Pixeen a softwaru Ventuz připravíme dokonalou show. S námi uděláte skvělý dojem.

Kontakty

723819891
zaneta@pozitiv.cz
www.pozitiv.cz

Pragovka Art District

Legendární areál Pragovka nabízí unikátní, památkově chráněné, industriální prostory, které lze využít pro různé druhy eventů. Součástí areálu jsou také hostující umělecké ateliéry a galerie, skate park a pivní zahrádka.

Kontakty

734230963
tuhliarova@mountcap.com
www.pragovka.com

PRAGUE BOATS

Již 28 let pořádáme pravidelné plavby centrem Prahy a originální firemní večírky na lodích PRAGUE BOATS. Součástí flotily jsou unikátní prosklené lodě s posuvnou střechou včetně nejnovější Grand Bohemia s kapacitou na raut pro 330 osob. Na palubě našich lodí zajišťujeme kompletní servis vč. prvotřídního cateringu, máme příjemný a profesionální personál a postaráme se o doprovodný program.

Kontakty

734690898
krejsova@pragueboats.cz
www.prague-boats.cz

PRAGUE FOODIE EXPERTS

Prague Foodie Experts (PFE) – váš partner na poli gastronomických služeb. PFE exkluzivně zastupuje společnosti jez!koncept, Gare Restaurants a Hostivařskou přehradu. Řešíte firemní akci, občerstvení na poradu, hledáte prostory pro event či oslavu narozenin? Jsme tu pro vás, my z PFE. Vítejte ve světě skvělého jídla, přívětivého a srdečného týmu a jedinečných lokalit!

Kontakty

602623348
veronika@praguefoodieexperts.cz
www.praguefoodieexperts.cz

Pražírna kávy

Pražírna výběrové kávy z Liberce.

Kontakty

728414478
Ondrej@nordbeans.cz
www.nordbeans.cz

Premium Eddie´s Barber

Království mužů. Dokonalý střih a přesné holení. Zapomeňte na chvíli na starosti všedního dne a nechte nás, abychom se o Vás postarali. Nechte si trochu času jen pro sebe a uvidíte, že Vás okolí ještě pochválí.

Kontakty

720730490
heidler@eddiesbarber.cz
www.premiumeddiesbarber.cz

PRODANCE

Prodej a servis světelné, zvukové, laserové a LED techniky. Zastupujeme EAW, RCF, POWERSOFT, Manfrotto, DENON PRO, A&H, RANE, ROBE, LOOK, GLP, NEUTRIK, MEGATON, MACKIE, ADAM AUDIO, ASHLY, BOSCHMA, XTA, AXXENT, TASKER, ZOMO, tesa, KVANT, SERATO, PIONEER DJ, s další

Kontakty

602303953
hruza@prodance.cz
www.prodance.cz

Profishot

Profishot je videoprodukce zajišťující živé přenosy na internet, sestřihy z akcí a fotografie. Do živých přenosů umíme zapojit až 20 kamer a nově se také můžeme pochlubit technologií cablecam. Vaše vysílání samozřejmě opatříme i animovanou grafikou. Kromě toho natočíme z Vaší akce sestřih, který může sloužit např. jako promo na další ročník nebo ho můžete sdílet s návštěvníky na sociálních sítích.

Kontakty

737716393
radovan@profishot.cz
www.profishot.cz

Pronajemautodrahy.cz

Tak to tu ještě nebylo! Propojili jsme autodráhu s jízdou na kole
a nyní se můžou čtyři závodníci utkat na dráze a ovládat rychlost pohybu autíčka jízdou na kole. Autíčka autodráhy jsou propojena s jízdními koly. Šlapáním na jízdních kolech ovládáte vozy na trati. Jedná se o akční zábavu, která Vás vtáhne plně do hry. Budete se muset opravdu aktivně zapojit, abyste vyhráli.

Kontakty

605567632
info@fotbalky.eu
www.pronajemautodrahy.cz/cykloautodraha

Proseccolo

Roztomilá dodávka, která za sebou zanechává tři stopy. A hlavně spokojené tváře. To je Proseccolo – pojízdný bar, ze kterého vám nalijeme italské šumivé víno Prosecco Frizzante. Že jste o něm ještě neslyšeli? Nenechte se zmást, nejedná se o reklamní poutač, ale o malou pilnou včelku. A my jsme ji přetvořili v exkluzivní, stylový mobilní bar.

Kontakty

776848682
klara@proseccolo.cz
www.proseccolo.cz

REAL LIFE GAMING

Unikové hry, šifrovačky a REAL LIFE GAMING - únik z reality

Kontakty

775633755
suchomel@thechamber.cz
thechamber.cz

RENTAL LIVE a.s.
Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina je ideální místo pro vaši akci, pro načerpání nové energie. Oceníte strategickou polohu mezi Prahou a Brnem, uprostřed lesů Vysočiny. Získá si vás pohodlným moderním hotelem, který disponuje reprezentativním sálem a 6 salónky. Širokým výběrem sportovních aktivit. Naší chloubou je wellness&spa, nový ájurvédský pavilon s bazénem. Resort je vyhlášen vynikající a chutnou kuchyní.

Kontakty

734523254
benda@katerinaresort.cz
www.katerinaresort.cz

Ricard & Bonette - Driving Events & Incentives

Jsme specialisté na organizaci exkluzivních zážitkových řidičských výletů, eventů a tréninků na palubě sportovních vozů v Čechách a ve světě.

Kontakty

775698265
jakub@ricardbonette.com
www.ricardbonette.com

Safari Park Resort

Resort nabízející různé typy ubytování v africkém stylu, jehož největší devizou je propojení s jednou z nejznámějších ZOO, Safari parkem Dvůr Králové. Komfortní netypické ubytování, konferenční prostory, pivní lázně, vlastní pivovar a nezapomenutelné zážitky se zvířaty, to je Afrika všemy smysly v Safari Park Resortu.

Kontakty

777454605
ved.hotel@zoodk.cz
www.safariparkresort.cz

SAMURAI SHOT

PRVNÍ ČESKÝ NEALKO PANÁK. Čajový a bylinný extrakt, který skvěle zapadne do vašeho zdravého životního stylu. Vhodný i pro diabetiky a vegany.
JE TO SKVĚLÝ SPOLEČNÍK NA BAR. MŮŽETE HO VYPÍT JAKO PANÁKA, MÍCHAT DO ALKO I NEALKO KOKTEJLŮ. PŘIPRAVIT Z NĚJ LEDOVÝ ČAJ NEBO HORKÝ NÁPOJ.

Kontakty

724301207
eshop@samuraishot.cz
www.samuraishot.cz

Santini Garden

Oslavy, svatby, eventy, večírky, rauty, catering

Kontakty

723101012
event@santinigarden.cz
www.santinigarden.cz

SCREENRENTAL.EU

SCREENRENTAL je dodavatelem nejnovějších prezentačních a projekčních technologií. Dodáme Vám komplexní řešení od návrhu, výroby obsahu, přes dodávku techniky až po vlastní realizaci.

Mezi naše klíčové produkty patří nový holografický systém DeepFrame, 3D displej Dreamoc, projekce kterou můžete procházet - FogScreen, celá škála LED obrazovek a videoprojektorů velkých výkonů.

www.screenrental.eu

Kontakty

777143035
info@screenrental.eu
www.screenrental.eu

Simpleflow

Platforma pro kompletní zajištění guest managementu na akcích všech velikostí. Unikátní reportingový systém, responzivní microsite i administrace, on-site check-in vč. elektronické podepisování dokumentů a trackování zavazadel a spousta dalších funkcí.

Kontakty

774307778
jakub.danielka@h2events.cz
simpleflow.io

SlidesLive - Profesionální natáčení konferencí

Natočíme vaši konferenci jako nikdo jiný. Nechte starosti s kamerou a kabely na nás. Máme desetitisíce hodin zkušeností s natáčením akcí po celém světě, šikovné kameramany a milé produkční, se kterými si budete rozumět.

Kontakty

774711127
tereza@slideslive.com
www.slideslive.com

Smybox karavan

Smybox je fotobudka naruby. Je to přístroj, který zachycuje vzpomínky, baví lidi a zanechává za sebou stopy v podobě originálních vytištěných fotek. Tenhle Smybox je ale jedinečný, na míru zabudovaný spolu s Printkou do našeho zrekonstruovaného karavanu.

Kontakty

732970908
david@smybox.cz
www.smybox.cz

SoGo - Event Decoration

Vývoj, výroba a realizácia netradičných celoročných eventových výzdob, ktoré sú vhodné najmä pre outdoorové eventy, no veľmi ľahko aplikovateľné aj v interiéri. Úžasne vizuálne zaplnia priestor každého eventu a doplnia ho aj o pohyblivý efekt. Nesú v sebe reklamné prvky, nakoľko výzdoby sú modifikovateľné do firemných farieb alebo brandu podľa požiadaviek klienta.

Kontakty

421907937708
michal@sogo.sk
www.sogo.sk

Střecha Lucerny

Střecha Lucerny - 360° pražského nadhledu

Kontakty

777877591
jiri.jelinek@piananaulici.cz
www.strechalucerny.cz

SUPERSTANY.eu

Výroba, predaj a prenájom stanov, expo vybavenia, eventového hardwaru a doplnkov pre vaše výstavy alebo podujatia.

Kontakty

421905235226
info@superstany.sk
www.SUPERSTANY.eu

Svítící písmena s.r.o.

Svítící písmena.cz rozzáří jakoukoliv příležitost, ať už vánoční večírek, formální i neformální setkání s obchodními partnery, prezentaci Vaší společnosti nebo jiný firemní event. Naše svítící písmena jsou unikátní a variabilní dekorace. Z písmen se dají sestavit firemní názvy, hesla či jakýkoliv jiný text. K vypůjčení nabízíme písmena, číslovky, spojené nápisy, svítící cedule i světelné řetězy.

Kontakty

603520320
tereza@sviticipismena.cz
www.sviticipismena.cz

Svítící-párty-nábytek.cz

Největší půjčovna svítícího designového nábytku evropských značek SLIDE, PLUST, MOREE, jehož jsme i výhradními dovozci, a dalšího mobiliáře pro různé společenské, sportovní, firemní i privátní akce. Máme za sebou nespočet účastí na různých eventech po celé Evropě. Naše kyslíkové bary i svítící nábytek jste mohli opakovaně vidět na akcích v Čechách, Německu, Rakousku, Polsku a Slovenské republice.

Kontakty

724884865
info@svitici-party-nabytek.cz
www.svitici-party-nabytek.cz

T SERVIS

Společnost T SERVIS je již čtvrt století poskytovatelem služeb v oblasti pronájmu techniky pro zabezpečení vašich akcí.Porfolio našich klientů je opravdu široké a to od malých prezentací, různých typů konferencí, korporátních a společenských akcí, přes natáčení reklam, TV pořadů, seriálů až po velké letní koncerty, open-air festivaly, či turné českých i světových kapel.

Kontakty

777217472
david@tservis.com
www.tservis.com

Ticketlive PRO s.r.o.

Zabýváme se prodejem vstupenek na nejrůznější kulturní akce. Zajišťujeme také pokladny, odbavení na místě události, reporting dat a další.

Kontakty

773774745
denis@ticketlive.cz
www.ticketlive.cz

TOI Now - plně autonomní řešení pro Vaši akci

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je komplexní dodavatel mobilní hygieny a zabezpečení pro akce všech druhů.

Kontakty

602763759
marketing@toitoi.cz
www.toitoi.cz

Tommy's food truck

Nabídka nejen street foodového občerstvení na různorodých akcích. Cateringové služby.

Kontakty

737925912
tommysfoodtruck@gmail.com
www.tommysfoodtruck.cz

TrapBox - mobilní únikové hry

Mobilní únikové hry, které se výborně hodí pro teambuilidng, jako zpestření eventů či konferencí nebo jako forma podpory prodeje. Odhalujte souvislosti a otevřete svou mysl, v každém TrapBoxu Vás čekají originální rébusy. Za pomoci nápověd budete postupně řešit hádanky, logické úlohy, abyste se nakonec dostali až k srdci celého TrapBoxu.

Kontakty

702212422
info@trapbox.cz
www.trapbox.cz

Veletrhy Brno, a.s.

Unikátní prostor brněnského výstaviště s více než 90-ti letou tradicí. Nabízíme výstavní pavilony a konferenční sály pro jakékoliv eventy. Zajišťujeme akce na klíč vč. návrhu a realizace výstavby, AV techniky a doplňkových služeb.

Kontakty

601252346
pkonvicova@bvv.cz
www.bvv.cz

VINAŘSTVÍ VALTICKÉ PODZEMÍ

Podzemní město vína - celoročně otevřených labyrint 13-ti historických vinných sklepů datovaných k roku 1289. Programy pro jednotlivce i skupiny, včetně zajištění teambuildingů na klíč ve Valtickém Podzemí, ve Valticích - hlavním městě vína. Řízené degustace. Možnost podzemních konferencí.Sezónní akce. Privátní kóje na víno zdarma, pouze za nákup vína. Firemní vína s dotiskem log a přání.

Kontakty

602349821
krejcik@vinarstvilednice.cz
www.valtickepodzemi.cz

Vysočina Convention Bureau

Kancelář Vysočina Convention Bureau vám poskytne pomocnou ruku při zabezpečování hladkého průběhu MICE akcí. Podá podrobné informace o nabídce konferenčních a meetingových prostor, incentivních programech a infrastruktuře, zprostředkuje kontakt s poskytovateli služeb a zajistí prohlídku míst vhodných pro konání akce. Veškeré nabízené služby jsou poskytovány bezplatně.

Kontakty

734691423
jana.caklova@vysocinatourism.cz
www.vysocina-konference.cz

Wander

Mobilná aplikácia pre outdoorový event vhodný pre teambuildingy, vzdelávanie, podporu predaja a mnoho iného. Súčasťou je aj webová aplikácia pre správu eventu a zobrazenie výsledkov a štatistík.

Kontakty

421949756630
mikulas.kravarik@iamwander.com
www.iamwander.com

White Circus

Bavíme vás s chutí.
Čerstvé suroviny a zkušení lidé jsou pro nás standard, my nabízíme něco navíc. Zážitky, emoce a zábavu. Do představení White Circus zapojíme i vaše hosty
a postaráme se o to, aby byli nadšení. Bude je to s námi bavit – a vás také!

Kontakty

607013706
milada.janakova@ambi.cz
www.whitecircus.cz

Wine Events - Grand Cru mezi Vašimi večírky

Naše produkty, "Gourmet Casino" a "Vinařský víceboj" již 6 let dávají Vašim akcím lesk jedinečnosti.
"Gourmet Casino" propojuje delikátní svět vína, rumů a světových piv, se strhující atmosférou kasinových sázek.
"Vinařský Víceboj" je unikátní koncept teambuildingu inspirovaný prací ve vinařství.

Kontakty

604787236
wine-events@email.cz
www.wine-events.cz

Žluté lázně

Žluté lázně Praha: Unikátní přírodní sportovně relaxační areál se širokým sportovním a gastro zázemím. Realizace velkých areálových projektů (sport, kultura, volný čas), pořádání veřejných kulturních a společenských akcí, firemních i soukromých akcí a eventů.

Kontakty

725868132
karen.hartley@taiko.cz
www.zlutelazne.cz

EXPO

Konference

© 2023 All rights reserved